جهت مشاوره

دنده معکوس قیمت‌ها در بازار خودرو/ جدول قیمت خودرو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دنده معکوس قیمت‌ها در بازار خودرو/ جدول قیمت خودرو

دنده معکوس قیمت‌ها در بازار خودرو/ جدول قیمت خودرو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته‌ است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته است.

به طوری که در بین خودروهای پژو موجود در بازار، پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۲ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان رسیده‌است و پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌ است و در حل حاضر ۵۹۰ میلیون تومان قیمت خورده‌ است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ نیز از ۵۵۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۵۴۰ میلیون تومان رسیده‌ است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۵۲۰ میلیون تومان قیمت خورده‌ است.

خودروهای تارا نیز در این مدت ارزان شده‌اند، به طوری که تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ از ۹۱۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۹۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۷۲۵ میلیون تومان قیمت خورده‌ است.

خودروهای دنا نیز در این مدت ارزان شدند، به طوری که دنا پلاس اتوماتیک توربو مدل ۱۴۰۲ از ۹۲۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۹۱۵ میلیون تومان رسیده‌است و دنا پلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۶۹۰ میلیون تومان قیمت خورده‌ است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌ است:

 

قیمت روز خودرو

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های در دسترس

سبد خرید

دانلود سرویس CSR سامانه مؤدیان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

0:00
0:00