جهت مشاوره

مؤدیان نسبت به دریافت پیامک‌های جعلی هوشیار باشند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مؤدیان نسبت به دریافت پیامک‌های جعلی هوشیار باشند

مؤدیان نسبت به دریافت پیامک‌های جعلی هوشیار باشند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مؤدیان محترم نسبت به دریافت پیامک‌های جعلی حاوی لینک‏های مراجعه به سایت‏‏های تعیین شده و پرداخت مالیات هوشیار باشند. پیامک‌هایی که از طرف سازمان امور مالیاتی ارسال می‌شود، صرفا با سرشماره 10001526 معتبر است.

 

اخیرا عده‌ای سودجو و فرصت‌طلب با سوءاستفاده از عدم آگاهی برخی افراد اقدام به ارسال پیامک برای افراد متعدد اعم از مودی و یا غیرمودی با مضامین مالیات از قبیل مشاهده ابلاغ الکترونیک اوراق مالیاتی از طریق لینک tax.irboet.site یا اخطاریه مالیاتی سازمان امور نظارت بر دارایی از طریق لینک‏های my.irboe.com  و  my.irbtex.com با هدف سرقت از حساب‌های شخصی ایشان می ‌نمایند که پس از آنکه مؤدی بر روی آن کلیک نموده به صفحه سایت های جعلی جهت پرداخت مالیات منتقل شده و از طریق این سایت اقدام به تخلیه حساب بانکی آنها می نمایند.

لذا از مؤدیان محترم تقاضا می‌شود با توجه به شیوع برخی جرائم در فضای مجازی، درخصوص این‌گونه اقدامات کلاهبردارانه و سرقت‌های اینترنتی هوشیار بوده و کلیه اقدامات مالیاتی خود را صرفاً از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی my.tax.gov.ir و یا مراجعه حضوری به ادارات امور مالیاتی انجام دهند.

 

مؤدیان نسبت به دریافت پیامک‌های جعلی هوشیار باشندمؤدیان نسبت به دریافت پیامک‌های جعلی هوشیار باشند

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های در دسترس

سبد خرید

دانلود سرویس CSR سامانه مؤدیان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

0:00
0:00